Noul Trainer Latino !!!!!!!!!!!

Echipa noastra s-a largit, o persoana cu peste 10 ani de experienta in materie de nail art, a hotarat sa faca parte din frumoasa familie Latino Nails ❤ ❤ ❤
Pana in prezent Laura facea parte din echipa noastra din umbra, participand la testarea si dezvoltarea produselor sub marca Latino Nails dar si creand manichiuri pentru shooting-uri si pentru prezentari de produse   

61666026_602574603555613_7719245825183842304_n.jpg
Dar cel mai bine este sa o lasam pe ea sa se prezinte:
„Bună dragele mele!
Eu sunt Laura, am 30 de ani, o familie minunată cu 2 fetițe și încerc să îmi construiesc o carieră în această lume a unghiuțelor de aproximativ 10 ani. Iubesc această meserie, cu toate că am terminat Facultatea de Inginerie, specializarea Calculatoate (Programare). Lucrez cu Latino Nails încă de la primele geluri apărute pe piață. Recunosc că am cochetat și cu alte firme, dar nici una nu m-a mulțumit întru totul ca Latino Nails. Din această frumoasă colaborare m-am ales și cu două prietenii, sper pe viață, cu iubita noastră master trainer, Zâna Unghiuță, și creatoarea brand-ului, Irina Barabas.
A venit și momentul în care reușesc fizic, psihic și din toate punctele de vedere, să fiu trainerul acestei firme dragi. Sper să vă fie de folos informațiile pe care le voi împărtăși cu voi și aștept întrebări și idei pentru cursurile de care aveți nevoie pt Târgu-Mureș.
Vă aștept pe pagina mea Nail Corner by Laura și pe profilul meu Lăcătușu Laura-Ștefana.
Vă îmbrățișez cu drag”

Dupa cum reiese si din scrisoare ei de prezentare, este vorba despre o persoana calda, plina de viata, dornica sa va impartaseasca tot ce stie in acesta meserie minunata, lumea unghiutelor 🙂 😛
Cuvintele sunt de prisos, va prezentam cateva din lucrarile ei de referinta:

Laura v-a tine cursuri de perfectionare cu produsele Latino Nails Vom reveni cu detalii referitoare la aceste cursuri.

 

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s